Nohy nemusí být rovné

Nábytkový design je krásný v tom, že si můžme dělat co chceme, nohy opravdu nemusí být rovné...

Materiály pro výrobu stolů

Je jenom na Vás k jakému účelu a na jaké místo chcete stůl použít. Vybereme s Vámi vhodné materiály a následně stůl vyrobíme.

Stůl a jeho role

Rozdělte stolem prostor a přitom ho využívejte z obou stran.

Bílá není jediná barva

Popusťte uzdu představivosti a pohrajte si s barvou Vašeho stolu. Poradíme Vám jaké barvy dnes letí...

Slider

Kdo říkal, že nohy pro stoly musí být rovné?

Stoly už nemusí být prostě hranaté a vyráběné jako na běžícím pásu. Dokážeme pro Vás vyrobit stůl na míru dle Vašich specifických požadavků. Nohy u stolu opravu nemusí být rovné… a to je jenom jeden z prkvů designu stolu.

Stůl a jeho role

Stůl nemusí být jenom jídelní. Může sloužit k více účelům, jeho správným umístěním do prostoru můžeme prostor opticky nenápadně rozdělit a při tom ho využívat jak z jídelní části, tak z obývákové.

Materiály pro výrobu stolů

Nabízíme nespočet materiálů od lamina až po masivní dřevo v různých povrchových úpravách. Dokážeme vyrobit prakticky cokoliv a kombinace dřeva nebo lamina se sklem nebo kovem pro nás také není žádnou překážkou.

Bílá je krásná a rozhodně to není jediná barva

Bílá je v poslední době velice moderní barva a pokud nechcete přiznat přímo masivní dřevo je to jedna z variant, jak Váš stůl natřít. Barev je široká škála a umíme s nimi pracovat, poradíme Vám jaká je ta vhodná pro Vás.

$("#https://nabytekpiza.cz/wp-content/plugins/ultimate-fb-slider/assets/facebook-icon.png").attr("https://nabytekpiza.cz/wp-content/uploads/2018/04/fb_long.png", "path/to/newImage.jpg");