Vestavěné skříně na míru

Nechte si vyrobit vestavěnou skříň na míru včetně návrhu jednotlivých polic

Šatní skříně doplněk ložnice

I šatní skříň může být praktickým a pěkným doplňkem Vaší ložnice

skříňky do dětských pokojů

Skříňky do dětských pokojů můžou být hravé stejně jako jsou hravé Vaše děti!

nejenom vestavěné skříně

I zádveří může být pěkné a přitom nabízet velké množství úložného prostoru.

Slider

Vestavěné skříně na míru do Vašich prostor

Vestavěné skříně navrhneme dle Vašich nároků na prostor. Rozložení polic a šuplíků přesně dle Vašich požadavků. Proto je vhodné domluvit si schůzku, kde probereme co je specifické pro Váš šatník a pro co potřebujete připravit nejvíce místa nebo co speciálně upravit pro Vaše potřeby.

Šatní skříně, pěkný a praktický doplněk ložnice

Šatní skříně můžou být krásné, i když nejsou umístěny zrovna daleko od Vaší postele. Přemýšlejte nad tím ještě před tím než si je objednáte a vymyslíme jak by měly vypadat, aby se co nejvíce hodily k designu Vaší postele případně dalších prvků ložnice.

Šatny

Samostatná místnost nabízí velkorysý prostor pro Vaše oblečení. My jej využijeme do posledního kousku. Elegantně a prakticky.

Nejenom vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou praktické a navržené přesně do Vašeho interiéru, ale i pěkně navržená skříň nebo skříňka umístěná na vhodné místo může udělat hodně parády a přitom vytvořit velké množství úložného prostoru. Zádveří a botníky jsou toho krásným příkladem, i v malém prosotru může být pěkný a praktický nábytek.

$("#https://nabytekpiza.cz/wp-content/plugins/ultimate-fb-slider/assets/facebook-icon.png").attr("https://nabytekpiza.cz/wp-content/uploads/2018/04/fb_long.png", "path/to/newImage.jpg");