3d návrh považujeme za standard

Pokud chcete mít jasnou představu jak bude Vaše kuchyně vypadat, doporučujeme Vám investovat do 3D návrhu Vaší kuchyně, určitě neprohloupíte.

kvalitní značkový dřez

Pomůžeme Vám vybrat dřez, který je ideální přímo pro Vás.

kování značky bloom

Neděláme kompromisy. Značkové kování od společnosti BLOOM je zárukou kvality.

Slider

Kuchyně je dominantou domácnosti a my Vám tu Vaši vyrobíme přesně podle Vašich představ.

3D návrh kuchyně už dnes není nic neobvyklého a my jej standardně nabízíme také. Kuchyně se těžko představuje ve formě náčrtku nebo dokonce bez něj. Nechte si zpracovat 3D návrh kuchyně před samotnou realizací, abyste si byli jistí vzhledem každého detailu a umístěním spotřebičů, zásuvek a skříněk.

Design kuchyně

Nechejte se inspirovat různými možnostmi vzhledu Vaší kuchyňské linky. Od dvířek s profilem až po lak ve vysokém lesku. Nabídneme Vám spoustu nápadů, jak být originální.

Kování značky BLUM

V rámci kování pro Vaše zásuvky, skříňky, či rohové prvky neděláme kompromisy a jdeme cestou značky BLUM. Na kování je poskytována doživotní záruka, máme nespočet jeho instalací a není důvod pochybovat o jeho kvalitách. Pracujeme s profesionály, u kování se to opravdu vyplatí!

Kvalitní dřezy

Materiálů a povrchových úprav dřezů je řada. U nás si můžete prohlédnout katalogy, osahat vzorky a poradíme Vám co je praktické nebo nepraktické, případně jak jsou naši klienti spokojení s jejich dřezy. Na internetu se toho dočtete hodně, ale my Vám řekneme jak jsou s dřezy sokojení reální lidé a jak se chovají výrobci v případě případné reklamace.

$("#https://nabytekpiza.cz/wp-content/plugins/ultimate-fb-slider/assets/facebook-icon.png").attr("https://nabytekpiza.cz/wp-content/uploads/2018/04/fb_long.png", "path/to/newImage.jpg");