Dětský pokoj v barvách

Dětský pokoj nemusí být být fádní. Vyberte si ty správné barvy pro Vašeho miláčka a udělejte pokojíček hravým.

každá hračka má své místo

Připravte místo pro každou hračku a myslete při tom dostatečně dopředu. Pomůžeme Vám vymyslet krásný a praktický nábytek pro Vaše děti.

Stoly pro vaše školáky

Promyslete důkladně kam umístíte stoly pro Vaše školáky. Pomůžeme Vám vymyslet jak budou vypadat tak, aby dokonale splnily Vaše představy.

Slider

Dětský pokoj v barvách

Vaše děti mají určitě své oblímené barvy nebo postavičky z pohádek, či knížek. Vylaďte jejich pokojíček do těchto barev nejenom tapetou nebo malbou, ale i samotným nábytkem. V naší nabídce je nespočet barevných variant a dekorů, stačí si jenom vybrat.

Každá hračka má své místo

Díky propracovanému systému poliček a úložných prostor můžeme připravit místo pro každou hračku Vaší ratolesti. Rádi Vám pomůžeme s návrhem, domluvte si s námi schůzku a můžeme se na to vrhnout.

Stoly pro Vaše školáky – praktické a na svém místě

Vaši malí školáci potřebují svůj prostor a místo pro učení do školy. Myslete na to při volbě místa v zhledu psacího stolu. Stůl Vám vyrobíme na míru tak, aby přesně zapadl do prosto dětského pokoje a zároveň nabízel ergonomicky vyvážené prostředí pro učení.

$("#https://nabytekpiza.cz/wp-content/plugins/ultimate-fb-slider/assets/facebook-icon.png").attr("https://nabytekpiza.cz/wp-content/uploads/2018/04/fb_long.png", "path/to/newImage.jpg");